Small GPON OLT ISCOM6820-GP

ISCOM6820-GP е компактно 2U  OLT съвместимо с GPON ITU-T G.984 стандарта. Устройство поддържа до 32 GPОN и 4 броя 10гигабит SFP+ порта.  ISCOM6820-GP може да агрегира до  4096 крайни (ONU/ONT) устройства при стандартно 1:128 сплитване на оптичната мрежа.

iscom6820

Напълно модулната архитектура на  ISCOM6820-GP позволява гъвкавост при разгръщането, поддръжката и разширяването на капацитета, като намалява разходите по CAPEX и TCO. Проектирано за достъп до крайния клиент през оптична свързаност,  ISCOM6608-GP предлага широк набор от възможности за предоставяне на tripplе-play услуги, лесно управление и висока надеждност.

Спецификации:

• Максимален брой 32 x GPON порта
• Сплитване до 1:128, 20km разстояние на пренос, 4096 ONU-та при напълно оборудвано 2U шаси
• Дължина на вълната на ъпстрийм-а 1310nm и на даунстрийма 1490nm
• VLAN, QinQ, QoS, DBA and SLA
• Link diagnostic, port backup/isolation/protection/monitoring, bi-directional FEC
• ARP, DHCP relay, DHCP v4/v6, IGMP snooping v1/v2/v3, IPv4, IPv6
• ACL based on MAC, ACL map, port-based mirroring
• Anti-DDoS, RADIUS, TACACS+, Storm control
• RIP v1/v2, OSFP, Service classification per port/VLAN/CoS (DSCP)
• SP, WRR, DRR and SP+WRR scheduling modes
• SFP digital diagnostic (DDM), FAN, CPU, voltage and temperature monitoring
• ITU-T G.984 (GPON), Services OAM, ITU-T G.8021
• CE and RoHS compliant, RMON I and II standards
• CLI, Telnet, SSHv2 and SNMP (NView съвместим)

• Устройството разполага с до 2 броя управляващи модула
Разширителен слот с една от следните видове карти:
• 16x GPON разширителен модул – ISCOM6800-GP16
• 16x GE модул – ISCOM6800-GE16
Два ъплинк слота за 10GE порта

За повече информация разгледайте пълните спецификации на продукта:

RC_DS_ISCOM6820-GP (Rel_01)ISCOM6820-GP is a 2U small density OLT that complies with the GPON’s ITU-T G.984 standard. The device can support up to 32 GPON, 10 GE and up to 4 x 10G ports. The ISCOM6820-GP can aggregate a maximum of 4096 ONUs/ONTs in a typical splitting ratio of 1:128.

iscom6820

НThe complete modular design of the ISCOM6820-GP enables excessive flexibility in deploying, maintaining and expanding services at reduced CAPEX and TCO. Designed for large enterprises, SME and residential fiber access, the ISCOM6608-GP offers a broad range of features delivering triple-play services, simplifying management, and providing high network reliability. Security is assured by implementations of RADIUS and/or TACACS+, while maximum network uptime is guaranteed by a ring protection mechanism, real-time monitoring and hot-swappable redundant power supplies.

Features:

• Available with up to 32 x GPON ports
• Up to 1:128 split ratio, 20km transmission distance and 4096 ONUs per full-load 2U chassis
• An upstream wavelength of 1310nm and a downstream wavelength of 1490nm
• VLAN, QinQ, QoS, DBA and SLA
• Link diagnostic, port backup/isolation/protection/monitoring, bi-directional FEC
• ARP, DHCP relay, DHCP v4/v6, IGMP snooping v1/v2/v3, IPv4, IPv6
• ACL based on MAC, ACL map, port-based mirroring
• Anti-DDoS, RADIUS, TACACS+, Storm control
• RIP v1/v2, OSFP, Service classification per port/VLAN/CoS (DSCP)
• SP, WRR, DRR and SP+WRR scheduling modes
• SFP digital diagnostic (DDM), FAN, CPU, voltage and temperature monitoring
• ITU-T G.984 (GPON), Services OAM, ITU-T G.8021
• CE and RoHS compliant, RMON I and II standards
• CLI, Telnet, SSHv2 and SNMP (NView compatible)

• The device comprises a basic service card with controller and 16x GPON ports
Service Slot:
• 16x GPON expandable card , ISCOM6800-GP16
• 16x GE card, ISCOM6800-GE16
Two Uplink slots for 10GE portsISCOM6820-GP е компактно 2U  OLT съвместимо с GPON ITU-T G.984 стандарта. Устройство поддържа до 32 GPОN и 4 броя 10гигабит SFP+ порта.  ISCOM6820-GP може да агрегира до  4096 крайни (ONU/ONT) устройства при стандартно 1:128 сплитване на оптичната мрежа.

iscom6820

Напълно модулната архитектура на  ISCOM6820-GP позволява гъвкавост при разгръщането, поддръжката и разширяването на капацитета, като намалява разходите по CAPEX и TCO. Проектирано за достъп до крайния клиент през оптична свързаност,  ISCOM6608-GP предлага широк набор от възможности за предоставяне на tripplе-play услуги, лесно управление и висока надеждност.

Спецификации:

• Максимален брой 32 x GPON порта
• Сплитване до 1:128, 20km разстояние на пренос, 4096 ONU-та при напълно оборудвано 2U шаси
• Дължина на вълната на ъпстрийм-а 1310nm и на даунстрийма 1490nm
• VLAN, QinQ, QoS, DBA and SLA
• Link diagnostic, port backup/isolation/protection/monitoring, bi-directional FEC
• ARP, DHCP relay, DHCP v4/v6, IGMP snooping v1/v2/v3, IPv4, IPv6
• ACL based on MAC, ACL map, port-based mirroring
• Anti-DDoS, RADIUS, TACACS+, Storm control
• RIP v1/v2, OSFP, Service classification per port/VLAN/CoS (DSCP)
• SP, WRR, DRR and SP+WRR scheduling modes
• SFP digital diagnostic (DDM), FAN, CPU, voltage and temperature monitoring
• ITU-T G.984 (GPON), Services OAM, ITU-T G.8021
• CE and RoHS compliant, RMON I and II standards
• CLI, Telnet, SSHv2 and SNMP (NView съвместим)

• Устройството разполага с до 2 броя управляващи модула
Разширителен слот с една от следните видове карти:
• 16x GPON разширителен модул – ISCOM6800-GP16
• 16x GE модул – ISCOM6800-GE16
Два ъплинк слота за 10GE порта

За повече информация разгледайте пълните спецификации на продукта:

RC_DS_ISCOM6820-GP (Rel_01)

Share this post