ISCOM6820-GP-AC

8 094,00 лв. 6 745,00 лв.
Изчерпано количество
SKU
5.7430/OLT

ISCOM6820-GP е компактно 2U OLT съвместимо със стандартите за GPONs ITU-T G.984. Устройството разполага с до 32 GPON, и до 4 x 10G Ethernet порта. ISCOM6820-GP може да агрегира максимално 4096 ONU/ONT-та при максимално съотношение на сплитване от 1:128.

Модулния дизайн на ISCOM6820-GP позволява гъвкавост при инсталиране, поддръжка и разширение на услугите, като намалява разходите за поддръжка. Проектирано за големи корпорации или за достъп до крайни и малки бизнес клиенти, ISCOM6608-GP разполага с разширено портфолио от възможности за предоставяне на трипъл плей услуги и осигуряване на висока надеждност на вашата мрежа. Сигурност се гарантира посредством поддръжка на RADIUS или TACACS+, докато максималния ъптайм се гарантира от ring protection механизъм, наблюдение в релано време и and hot-swappable redundant power supplies.

Спецификации:

  • Available with up to 32 x GPON ports
  • Up to 1:128 split ratio, 20km transmission distance and 4096 ONUs per full-load 2U chassis
  • An upstream wavelength of 1310nm and a downstream wavelength of 1490nm
  • VLAN, QinQ, QoS, DBA
  • Link diagnostic, port backup/isolation/protection/monitoring, bi-directional FEC
  • ARP, DHCP relay, DHCP v4/v6, IGMP snooping v1/v2/v3, IPv4, IPv6
  • Support complete ACL, including L2, L3, L4, customized ACLs and port-based mirroring
  • Anti-DDoS, RADIUS, TACACS+, Storm control
  • RIP v1/v2, OSFP, Service classification per port/VLAN/CoS (DSCP)
  • SP, WRR, DRR and SP+WRR scheduling modes
  • SFP digital diagnostic (DDM), FAN, CPU, voltage and temperature monitoring
  • ITU-T G.984 (GPON), Services OAM
  • CE and RoHS compliant, RMON I and II standards
  • CLI, Telnet, SSHv2 and SNMP (NView compatible)

Разширителни модули включени в конфигурацията:

  • 1 x ISCOM6820-MCUA: 10GE card, 2 x 10G SFP+ ports, Slot 12
  • 1 x Console interface(RJ45) for local management and 1 SNMP out-of-band management interface(RJ45)
  • 1 x ISCOM6820-GPSC: 16 x GPON SFP ports, as a basic card of ISCOM6820 system, Slot 3
  • (Опциално)ISCOM6800-GP16: GPON card, 16 x GPON SFP ports, Slot 4
  • (Опциално)ISCOM6800-GE16: GE card, providing 16 x GE SFP ports, Slot 4
  • 1 x 220VAC захранващ модул
  • (Опциално) 2 x 48VDC захранващ модул
Повече информация
Manufacturer Raisecom
Напишете вашето мнение
Вие оценявате:ISCOM6820-GP-AC