Продукти

Виж като Решетка Списък

Артикули 1-16 от 1114

на страница
Настрой низходяща посока
  1. Кутия с оптично влакно 1000m, SM, SC/PC - SC/APC
    Кутия с оптично влакно 1000m, SM, SC/PC - SC/APC SKU#: 7.8300/OFR
    251,56 лв. 209,63 лв.
  2. Сплайсер AI-9
    Сплайсер AI-9 SKU#: 7.8217/SPL
    2 585,94 лв. 2 154,95 лв.
  3. Стойка за развиване на кабел X BOARD 500
    Стойка за развиване на кабел X BOARD 500 SKU#: 7.9383/STO
    431,88 лв. 359,90 лв.
  4. Стойка за развиване на кабел X BOARD 300
    Стойка за развиване на кабел X BOARD 300 SKU#: 7.9382/STO
    263,88 лв. 219,90 лв.
  5. S5750E-16F-SI-R L3 (lite) optical switch
    S5750E-16F-SI-R L3 (lite) optical switch SKU#: 5.2412/DCN
    1 072,61 лв. 893,84 лв.
    Изчерпано количество
  6. S5750E-28F-SI-D L3 (lite) aggregation switch
    S5750E-28F-SI-D L3 (lite) aggregation switch SKU#: 5.2411/DCN
    1 320,13 лв. 1 100,11 лв.
    Изчерпано количество
  7. S4600-28X-SI  L2 Switch
    S4600-28X-SI L2 Switch SKU#: 5.2410/DCN
    670,13 лв. 558,44 лв.
    Изчерпано количество
  8. S4200-10P-PL-SI L2 Switch
    S4200-10P-PL-SI L2 Switch SKU#: 5.2409/DCN
    364,25 лв. 303,54 лв.
    Изчерпано количество
  9. S4600-28P-P-SI-R2 L2 Switch
    S4600-28P-P-SI-R2 L2 Switch SKU#: 5.2408/DCN
    865,33 лв. 721,11 лв.
    Изчерпано количество
  10. S4200-28P-PL-SIL2 Switch
    S4200-28P-PL-SIL2 Switch SKU#: 5.2407/DCN
    716,41 лв. 597,01 лв.
    Изчерпано количество
  11. S4600-52P-SI  L2 Switch
    S4600-52P-SI L2 Switch SKU#: 5.2406/DCN
    732,52 лв. 610,43 лв.
    Изчерпано количество
  12. S4600-28P-SI  L2 Switch
    S4600-28P-SI L2 Switch SKU#: 5.2405/DCN
    432,67 лв. 360,56 лв.
    Изчерпано количество
  13. Easy access Riser 12F micro-module dielectric, G657A2, White LSZH
    Easy access Riser 12F micro-module dielectric, G657A2, White LSZH SKU#: 8.4171/FHFOC
    0,83 лв. 0,69 лв.
Виж като Решетка Списък

Артикули 1-16 от 1114

на страница
Настрой низходяща посока