Продукти

Виж като Решетка Списък

Артикули 1-16 от 37

Страница
на страница
Настрой низходяща посока
  1. TRM 2.0 Basic License Software - OTDR Trace Viewer +
    TRM 2.0 Basic License Software - OTDR Trace Viewer + SKU#: 7.8385/SOF
    440,10 лв. 366,75 лв.
    Изчерпано количество
  2. AQ7933 OTDR Emulation Software
    AQ7933 OTDR Emulation Software SKU#: 7.8384/SOF
    1 149,08 лв. 957,57 лв.
    Изчерпано количество
  3. Идентификатор на оптично влакно OFI-1
    Идентификатор на оптично влакно OFI-1 SKU#: 7.8604/OFI
    518,34 лв. 431,95 лв.
  4. OTDR AQ1215F 1310/1550,1650nm, 42/40,37dB SC/APC
    OTDR AQ1215F 1310/1550,1650nm, 42/40,37dB SC/APC SKU#: 7.8328/OTDR
    15 767,12 лв. 13 139,27 лв.
  5. OTDR AQ1210E 1310/1550,1625nm, 37/35,35dB SC/APC
    OTDR AQ1210E 1310/1550,1625nm, 37/35,35dB SC/APC SKU#: 7.8327/OTDR
    12 856,85 лв. 10 714,04 лв.
  6. OTDR AQ1216F 1310/1550,1650nm, 42/40,40dB, SC/USC
    OTDR AQ1216F 1310/1550,1650nm, 42/40,40dB, SC/USC SKU#: 7.8326/OTDR
    16 428,97 лв. 13 690,81 лв.
  7. DS2460Q QAM анализатор
    DS2460Q QAM анализатор SKU#: 5.54021/ANL
    1 560,00 лв. 1 300,00 лв.
  8. OTDR AQ1210A 1310/1550nm, 37/35dB, SC/USC
    OTDR AQ1210A 1310/1550nm, 37/35dB, SC/USC SKU#: 7.8325/OTDR
    7 510,39 лв. 6 258,66 лв.
    Изчерпано количество
  9. PROMAX RANGER Neo 4
    PROMAX RANGER Neo 4 SKU#: 5.3035/PMX
    21 686,24 лв. 18 071,87 лв.
    Изчерпано количество
  10. PROMAX RANGER Neo +
    PROMAX RANGER Neo + SKU#: 5.3034/PMX
    8 132,34 лв. 6 776,95 лв.
    Изчерпано количество
  11. PROMAX RANGER Neo Lite
    PROMAX RANGER Neo Lite SKU#: 5.3033/PMX
    6 160,86 лв. 5 134,05 лв.
    Изчерпано количество
  12. PROMAX RANGER Neo 3
    PROMAX RANGER Neo 3 SKU#: 5.3031/PMX
    16 757,56 лв. 13 964,63 лв.
    Изчерпано количество
  13. PROMAX RANGER Neo 2
    PROMAX RANGER Neo 2 SKU#: 5.3028/PMX
    11 828,86 лв. 9 857,38 лв.
    Изчерпано количество
  14. Визуален локатор VFL-6S, 10 mW
    Визуален локатор VFL-6S, 10 mW SKU#: 7.8505/VFL
    56,72 лв. 47,27 лв.
Виж като Решетка Списък

Артикули 1-16 от 37

Страница
на страница
Настрой низходяща посока