Продукти

Виж като Решетка Списък

Артикули 1-16 от 95

на страница
Настрой низходяща посока
  1. Пигтейл LC/PC MM OM3 1.5m
    Пигтейл LC/PC MM OM3 1.5m SKU#: 7.5610/PGT
    1,69 лв. 1,41 лв.
  2. Пигтейл SC/PC MM OM3 1.5m
    Пигтейл SC/PC MM OM3 1.5m SKU#: 7.5609/PGT
    1,54 лв. 1,28 лв.
  3. Plastic Basket за GJS03 B4, B8
    Plastic Basket за GJS03 B4, B8 SKU#: 7.6299/OSP
    3,94 лв. 3,28 лв.
  4. Plastic Basket за GJS03 A4, A8
    Plastic Basket за GJS03 A4, A8 SKU#: 7.6298/OSP
    3,94 лв. 3,28 лв.
  5. Пачкорд SC/PC-SC/PC Dx SM  7m 2.00mm G.652D
    Пачкорд SC/PC-SC/PC Dx SM 7m 2.00mm G.652D SKU#: 7.41351/PCD
    4,28 лв. 3,57 лв.
  6. Пачкорд SC/PC-SC/PC Dx SM  5m 2.00mm
    Пачкорд SC/PC-SC/PC Dx SM 5m 2.00mm SKU#: 7.41241/PCD
    3,84 лв. 3,20 лв.
  7. 1,2G Оптичен приемник, 5-204MHz/ 258-1218MHz, RP: DFB 1310nm, 60V, Ch
    1,2G Оптичен приемник, 5-204MHz/ 258-1218MHz, RP: DFB 1310nm, 60V, Ch SKU#: 7.1340/1310
    294,04 лв. 245,03 лв.
    Изчерпано количество
  8. 1,2G Оптичен приемник, 5-204MHz/258-1218MHz, RP: DFB 1550nm, 60V, RFMD
    1,2G Оптичен приемник, 5-204MHz/258-1218MHz, RP: DFB 1550nm, 60V, RFMD SKU#: 7.1339/1550
    363,47 лв. 302,89 лв.
    Изчерпано количество
  9. 1,2G CATV усилвател, 5-204MHz/ 258-1218MHz, 38dB/24dB, 60V, Chineese
    1,2G CATV усилвател, 5-204MHz/ 258-1218MHz, 38dB/24dB, 60V, Chineese SKU#: 5.5125/060
    184,68 лв. 153,90 лв.
    Изчерпано количество
  10. 1,2G CATV усилвател, 5-204MHz/ 258-1218MHz, 38dB/24dB, 60V, RFMD
    1,2G CATV усилвател, 5-204MHz/ 258-1218MHz, 38dB/24dB, 60V, RFMD SKU#: 5.5124/060
    280,46 лв. 233,72 лв.
    Изчерпано количество
  11. Switch AI108, 8+2 port 100Mbps AI PoE, 96W external power
    Switch AI108, 8+2 port 100Mbps AI PoE, 96W external power SKU#: 5.2128/SWI
    78,67 лв. 65,56 лв.
  12. Switch AI104, 4+2 port 100Mbps AI PoE, 60W external power
    Switch AI104, 4+2 port 100Mbps AI PoE, 60W external power SKU#: 5.2127/SWI
    55,07 лв. 45,89 лв.
Виж като Решетка Списък

Артикули 1-16 от 95

на страница
Настрой низходяща посока