Медия Конвертори

Виж като Решетка Списък

11 Артикули

на страница
Настрой низходяща посока
  1. Медия конвертор 10/100/1000Mbps SFP към SFP
    Медия конвертор 10/100/1000Mbps SFP към SFP SKU#: 7.2303/MCV
    75,00 лв. 62,50 лв.
  2. Медия конвертор 10/100/1000Mbps към SFP порт
    Медия конвертор 10/100/1000Mbps към SFP порт SKU#: 7.2302/MCV
    36,50 лв. 30,42 лв.
  3. Медия конвертор 10/100MB 1SMF 1310nm, 25 km
    Медия конвертор 10/100MB 1SMF 1310nm, 25 km SKU#: 7.2115/MCV
    24,34 лв. 20,28 лв.
  4. Медия конвертор 10/100MB 1SMF 1550nm, 25 km
    Медия конвертор 10/100MB 1SMF 1550nm, 25 km SKU#: 7.2116/MCV
    24,34 лв. 20,28 лв.
  5. Медия конвертор 10/100MB 4xTX/1xFX, SM, 2 вл., 20km
    Медия конвертор 10/100MB 4xTX/1xFX, SM, 2 вл., 20km SKU#: 7.2156/MCV
    39,55 лв. 32,96 лв.
  6. Медия конвертор 10/100MB, 2SMF, 25km
    Медия конвертор 10/100MB, 2SMF, 25km SKU#: 7.2123/MCV
    24,34 лв. 20,28 лв.
  7. Медия конвертор 1000Base SM, 1310nm, SC/PC, 20km
    Медия конвертор 1000Base SM, 1310nm, SC/PC, 20km SKU#: 7.2201/MCV
    53,75 лв. 44,79 лв.
  8. Медия конвертор 1000Base SM, 1550nm, SC/PC, 20km
    Медия конвертор 1000Base SM, 1550nm, SC/PC, 20km SKU#: 7.2202/MCV
    53,75 лв. 44,79 лв.
  9. Медия конвертор 1000Base към SFP порт
    Медия конвертор 1000Base към SFP порт SKU#: 7.2301/MCV
    50,70 лв. 42,25 лв.
Виж като Решетка Списък

11 Артикули

на страница
Настрой низходяща посока