Продукти за Оптични Мрежи

Виж като Решетка Списък

Артикули 1-16 от 383

на страница
Настрой низходяща посока
  1. 1550nm PON Inserter +/-7.5nm SC/APC
    1550nm PON Inserter +/-7.5nm SC/APC SKU#: 7.7852/PON
    38,02 лв. 31,68 лв.
  2. 1550nm PON Inserter +/-7.5nm, без конектори
    1550nm PON Inserter +/-7.5nm, без конектори SKU#: 7.7854/PON
    35,90 лв. 29,92 лв.
  3. 19" 3U ODF, 72 порта, SC симплекс, панта
    19" 3U ODF, 72 порта, SC симплекс, панта SKU#: 7.6100/2657
    265,12 лв. 220,93 лв.
  4. 19" ODF  36 порта, SC симплекс, 1U, панта
    19" ODF 36 порта, SC симплекс, 1U, панта SKU#: 7.6100/3500
    137,28 лв. 114,40 лв.
Виж като Решетка Списък

Артикули 1-16 от 383

на страница
Настрой низходяща посока