WDM продукти

Виж като Решетка Списък

12 Артикули

на страница
Настрой низходяща посока
  1. MUX (4+1)1310F/1490/1510/1530/1550, 1,5m 2.00mm LSZH SC/APC connectors
    MUX (4+1)1310F/1490/1510/1530/1550, 1,5m 2.00mm LSZH SC/APC connectors SKU#: 7.7122/MUX
    226,19 лв. 188,49 лв.
  2. MUX / DEMUX 1x4 1470,1490,1550,1570nm  LC/UPC, COM-SC/APC, ABS, 0.9 mm
    MUX / DEMUX 1x4 1470,1490,1550,1570nm LC/UPC, COM-SC/APC, ABS, 0.9 mm SKU#: 7.7123/MUX
    216,35 лв. 180,29 лв.
  3. MUX/DEMUX 1470/1490/1550/1570, LC/UPC, ABS box 100x80x10mm, 2mm LSZH
    MUX/DEMUX 1470/1490/1550/1570, LC/UPC, ABS box 100x80x10mm, 2mm LSZH SKU#: 7.7120/MUX
    216,35 лв. 180,29 лв.
  4. MUX/DEMUX 1x4 1470,1490,1550,1570nm LC/UPC COM-SC/APC ABS Box 1.5m 2mm
    MUX/DEMUX 1x4 1470,1490,1550,1570nm LC/UPC COM-SC/APC ABS Box 1.5m 2mm SKU#: 7.71231/MUX
    216,35 лв. 180,29 лв.
  5. MUX/DEMUX 8W (1470-1610) + express, min.1470nm, SC/APC, 1.5m, 2.00mm
    MUX/DEMUX 8W (1470-1610) + express, min.1470nm, SC/APC, 1.5m, 2.00mm SKU#: 7.7124/LMUX
    383,53 лв. 319,61 лв.
  6. MUX/DEMUX 8W (1470-1610) + express, min.1610nm, SC/APC, 1.5m, 2.00mm
    MUX/DEMUX 8W (1470-1610) + express, min.1610nm, SC/APC, 1.5m, 2.00mm SKU#: 7.7125/RMUX
    383,53 лв. 319,61 лв.
  7. MUX/DEMUX,SF 1x8 (1470-1610)nm LC/UPC, ABS box, LZSH, 2mm, 1.5m
    MUX/DEMUX,SF 1x8 (1470-1610)nm LC/UPC, ABS box, LZSH, 2mm, 1.5m SKU#: 7.7117/MUX
    377,63 лв. 314,69 лв.
  8. PON Inserter 1550nm +/-7.5nm, 1m, без конектори
    PON Inserter 1550nm +/-7.5nm, 1m, без конектори SKU#: 7.7854/PON
    27,54 лв. 22,95 лв.
  9. PON Inserter 1550nm +/-7.5nm, 1m, със SC/APC конектори
    PON Inserter 1550nm +/-7.5nm, 1m, със SC/APC конектори SKU#: 7.7852/PON
    29,51 лв. 24,59 лв.
  10. Филтър WDM 1310nm +/- 50nm, 1m, без конектори
    Филтър WDM 1310nm +/- 50nm, 1m, без конектори SKU#: 7.7850/CWDM
    32,45 лв. 27,04 лв.
Виж като Решетка Списък

12 Артикули

на страница
Настрой низходяща посока